+370 656 01105
Apie Mus
Įmonė atlieka įvairios apimties ir paskirties statybos ir remonto darbus, taip pat stato ir įrengia naujus pastatus.
       UAB IVRO yra statybos įmonė, veikianti nuo 1991 metų. Įmonė atlieka įvairios apimties ir paskirties statybos ir remonto darbus, taip pat stato ir įrengia naujus pastatus. Galimų atlikti darbų ribos labai plačios: gyvenamųjų, gamybinių, viešosios paskirties bei komercinių pastatų statybas (nuo pamatų iki raktų įteikimo).

       UAB IVRO taip pat prekiauja plastikiniais, mediniais, aliuminiais langais ir durimis, stogo danga ir stogo priedasi, natūraliu parketu ir kitomis medinėmis grindimis ir teikia visų gaminių sumontavimo darbus.
      
       Visados siekiame geriausio rezultato, todėl remdamiesi savo patirtimi statybų sektoriuje, klientams siūlome kokybiškas tiek rangos paslaugas, subrangos darbus, tiek ir specializuotus statybos darbus.

       UAB IVRO  įkurta 1991 vasario 28d. Nuo pat įsikūrimo didžiausią dėmesį skiria veiklos valdymo efektyvumo didinimui, statybos darbų kokybės gerinimui ir modernių technologijų diegimui. Savo darbams mes taikome griežčiausius reikalavimus ir visada siekiame geriausio rezultato. Pažangių statybos technologijų taikymas ir nuolatinis darbuotojų tobulėjimas užtikrina išskirtinę kokybę ir pajėgumą, vykdant net ir didžiausios apimties projektus.

       Vertybės
       BENDRADARBIAVIMAS, PROFESIONALUMAS, SĄŽININGUMAS, PAGARBA, ATSAKOMYBĖ

       Mūsų misija
       Visada pagelbėti savo klientams pasiekti geriausio rezultato, kuriant ir įgyvendinant Jų projektus
      
Mūsų darbai
IVRO įmonių grupė teikia įvairias statybos paslaugas, NT paslaugas, transporto paslaugas ir prekiauja plastikiniais, aliuminiais, mediniais, langais bei durimis.